Garaże z płyt warstwowych - garaże jednostanowiskowe i wielostanowiskowe. Do budowy garaży wykorzystujemy płyty obornickie oraz elementy konstrukcyjne najwyższej jakości. Garaże produkowane są w systemie modułowym więc mogą stanowić obiekty jedno i wielostanowiskowe. Budowa garaży polega na przygotowaniu gotowych ścian obiektu przygotowanych w fabryce i jako prefabrykowane elementy transportowane są do klienta i składane na miejscu budowy.

Podłoże garażu przygotowywane jest przez inwestora, wykonane jest najczęściej jako płyta betonowa lub płyta wyłożona kostką. Garaże z płyt warstwowych mogą być wyposażone w bramy segmentowe, roletowe, przesuwne z możliwością zastosowania elektrycznego lub mechanicznego mechanizmu otwierania. W obiektach wykonujemy również instalacje elektryczne, montaż dodatkowych okien, drzwi stalowych.

Garaże wykonane w technologii lekkiej obudowy mają swoje zastosowanie jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi, są również dobrym izolatorem ciepła. Zachowują wysokie właściwości energooszczędne wewnątrz obiektu.